Naše úspechy - rok 2010
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
DVK
4. miesto disco dance skupina (Ostrava)
10. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Ostrava)
12. miesto disco dance formách (Ostrava)

JVK
10. miesto disco dance sólo Šimek Leonard (Ostrava)
12. miesto disco dance skupina (Ostrava)
14. miesto disco dance formácia choreografia Status Quo (Ostrava)
23. miesto disco dance duo Ravasová Nina/Šimek Leonard (Ostrava)

HVK
7. miesto disco dance formácia choreografia Spitdance girls (Ostrava)
12. miesto disco dance skupina (Ostrava)
16. miesto disco dance duo Kušnírová Monika/Morávková Simona (Ostrava)
23. miesto disco dance sólo Monika Kušnírová (Ostrava)
27. miesto disco dance duo Pekarová Romana/Skoková Mirka (Ostrava)


Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
DVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia choreografia REMIX (Senica)
2. miesto disco dance skupina (Senica)
3. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Senica)
4. miesto disco dance duo Jakubovičová Klaudia / Vaňková Veronika (Senica)
4. miesto disco dance sólo dievčatá Heráková Timea (Senica)
6. miesto disco dance sólo dievčatá Jakubovičová Klaudia (Senica)
9. miesto disco dance duo Midžáková Michaela / Wagnerová Lucia (Senica)
9. miesto disco dance sólo dievčatá Špačková Klára (Senica)
10. miesto disco dance sólo dievčatá Vaňková Veronika (Senica)

JVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia choreografia STATUS QUO (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo chlapci Šimek Leonard (Senica)
2. miesto disco dance duo Ravasová Nina/Šimek Leonard (Senica)
3. miesto disco dance sólo chlapci Behan Matúš (Senica)
4. miesto disco dance skupina (Senica)
4. miesto disco dance sólo dievčatá Ravasová Nina (Senica)
6. miesto disco dance duo Behan Matúš / Šedivá Simona (Senica)
9. miesto disco dance duo Fordinálová Denisa / Rusnáková Tamara (Senica)

HVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia choreografia SPITDANCE GIRLS (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo ženy Kušnírová Monika (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance duo Kušnírová Monika/Morávková Simona (Senica)
2. miesto disco dance duo Pekarová Romana/Skoková Mirka (Senica)


Ostatné súťaže
DVK
3. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Považská Bystrica)
8. miesto disco dance duo Jakubovičová Klaudia / Vaňková Veronika (Považská Bystrica)

JVK
2. miesto disco dance duo Ravasová Nina/Šimek Leonard (Považská Bystrica)
6. miesto disco dance duo Behan Matúš / Šedivá Simona (Považská Bystrica)
10. miesto disco dance duo Fordinálová Denisa / Rusnáková Tamara (Považská Bystrica)

HVK
1. miesto disco dance sólo ženy Kušnírová Monika (Považská Bystrica)
8. miesto disco dance sólo ženy Poláková Lucia (Považská Bystrica)