Naše úspechy - rok 2009
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
DVK
2. miesto disco dance skupina (Bratislava)
2. miesto disco dance skupina (Ostrava)
3. miesto disco dance duo Ondrejková Marcela/Ravasová Nina (Ostrava)
4. miesto disco dance duo Ondrejková Marcela/Ravasová Nina (Bratislava)
4. miesto disco dance sólo dievčatá Ravasová Nina (Ostrava)
7. miesto disco dance formácia choreografia One, Two, Three (Bratislava)
8. miesto disco dance formácia choreografia One, Two, Three (Ostrava)
14. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Bratislava)
16. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Ostrava)
19. miesto disco dance sólo dievčatá Heráková Timea (Bratislava)

JVK
2. miesto disco dance skupina (Ostrava)
5. miesto disco dance skupina (Bratislava)
6. miesto disco dance sólo chlapci Šimek Leonard (Ostrava)
9. miesto disco dance formácia choreografia Brekeke (Bratislava)
11. miesto disco dance formácia choreografia Brekeke (Ostrava)
11. miesto disco dance duo Poláková Lucia/Zajíčková Katka (Ostrava)
12. miesto disco dance sólo chlapci Šimek Leonard (Bratislava)
19. miesto disco dance duo Ravasová Sofia/Šimek Leonard (Bratislava)
20. miesto disco dance sólo chlapci Behan Matúš (Ostrava)

HVK
6. miesto disco dance skupina (Bratislava)
9. miesto disco dance formácia choreografia Faces (Ostrava)


Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
DVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia choreografia One, Two, Three (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
2. miesto disco dance duo Ondrejková Marcela/Ravasová Nina (Senica)
2. miesto disco dance sólo dievčatá Ravasová Nina (Senica)
4. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Senica)
6. miesto disco dance sólo dievčatá Ondrejková Marcela (Senica)
7. miesto disco dance sólo dievčatá Heráková Timea (Senica)

JVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia choreografia Brekeke (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo chlapci Šimek Leonard (Senica)
2. miesto disco dance duo Barcajová Michaela/Pavlovčin Adam (Senica)
3. miesto disco dance sólo chlapci Behan Matúš (Senica)
4. miesto disco dance duo Ravasová Sofia/Šimek Leonard (Senica)
7. miesto disco dance duo Poláková Lucia/Zajíčková Katka (Senica)
7. miesto disco dance sólo chlapci Pavlík Adrián (Senica)
9. miesto disco dance sólo dievčatá Poláková Lucia (Senica)

HVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia choreografia Faces (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo ženy Kušnírová Monika (Senica)
2. miesto disco dance duo Kušnírová Monika/Morávková Simona (Senica)
3. miesto disco dance duo Pekarová Romana/Skoková Mirka (Senica)
10. miesto disco dance sólo ženy Pekarová Romana (Senica)
10. miesto disco dance sólo ženy Skoková Mirka (Senica)


Ostatné súťaže
DVK
1. miesto disco dance skupina (Šala)
2. miesto disco dance duo Ondrejková Marcela/Ravasová Nina (Senica)
2. miesto disco dance sólo dievčatá Ravasová Nina (Šala)
5. miesto disco dance duo Heráková Timea/Špačková Klára (Považská Bystrica)
7. miesto disco dance sólo dievčatá Ondrejková Marcela (Šala)
9. miesto disco dance sólo dievčatá Heráková Timea (Šala)

JVK
1. miesto disco dance skupina (Šala)
1. miesto disco dance sólo chlapci Šimek Leonard (Šala)
2. miesto disco dance sólo chlapci Behan Matúš (Šala)
2. miesto disco dance duo Ravasová Sofia/Šimek Leonard (Šala)
4. miesto disco dance duo Barcajová Michaela/Pavlovčin Adam (Šala)
5. miesto disco dance sólo dievčatá Poláková Lucia (Šala)
9. miesto disco dance duo Poláková Lucia/Zajíčková Katka (Šala)

HVK
1. miesto disco dance sólo ženy Kušnírová Monika (Šala)
2. miesto disco dance duo Kušnírová Monika/Morávková Simona (Považská Bystrica)