Naše úspechy - rok 2008
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
DVK
7. miesto disco dance formácia - choreografia Come on (Prostějov)
7. miesto disco dance sólo chlapci - Behan Matúš (Prostějov)
9. miesto disco skupina (Martin)
9. miesto disco skupina (Prostějov)
10. miesto disco dance sólo chlapci - Behan Matúš (Martin)
13. miesto disco dance sólo dievčatá - Ravasová Nina (Prostějov)
14. miesto disco dance duo - Malá Petra / Nečasová Erika (Prostějov)

JVK
3. miesto disco dance skupina (Bochum, Nemecko)
4. miesto disco dance formácia - choreografia Let's go (Bochum, Nemecko)
5. miesto disco dance skupina (Martin)
7. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Bochum, Nemecko)
7. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Prostějov)
8. miesto street dance show skupina (Prostějov)
9. miesto disco dance formácia - choreografia Let's go (Prostějov)
9. miesto disco dance skupina (Prostějov)
10. miesto disco dance sólo chlapci - Šimek Leonard (Martin)
11. miesto disco dance sólo chlapci - Šimek Leonard (Prostějov)
14. miesto disco dance sólo chlapci - Pavlovčin Adam (Prostějov)
15. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava (Martin)
15. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Prostějov)
21. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Martin)
23. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava (Bochum, Nemecko)
29. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Bochum, Nemecko)
29. miesto disco dance sólo dievčatá - Skoková Miroslava (Bochum, Nemecko)
38. miesto disco dance sólo dievčatá - Skoková Miroslava (Prostějov)
39. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava (Prostějov)
44. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Martin)

HVK
2. miesto disco dance skupina (Bochum, Nemecko)
4. miesto disco dance formácia - choreografia Touch me and feel me (Bochum, Nemecko)
18. miesto disco dance duo - Kováčová Natália / Lachová Radka (Bochum, Nemecko)
24. miesto disco dance sólo ženy - Kocourková Dominika (Bochum, Nemecko)


Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
DVK
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo chlapci - Behan Matúš (Senica)
2. miesto disco dance formácia - choreografia Come on (Senica)
3. miesto disco dance skupina (Senica)
3. miesto disco dance duo - Malá Petra / Nečasová Erika (Senica)
4. miesto disco dance sólo dievčatá - Ravasová Nina (Senica)
5. miesto disco dance duo - Šedivá Simona / Ravasová Nina (Senica)
8. miesto disco dance duo - Behan Matúš / Fordinálová Denisa (Senica)
9. miesto disco dance duo - Ondrejková Marcela / Frťalová Zuzana (Senica)
9. miesto disco dance sólo dievčatá - Ondrejková Marcela (Senica)
11. miesto disco dance sólo dievčatá - Šedivá Simona (Senica)
34. miesto disco dance sólo dievčatá - Malá Petra (Senica)
45. miesto disco dance sólo dievčatá - Frťalová Zuzana (Senica)

JVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo chlapci - Šimek Leonard (Senica)
2. miesto disco dance formácia - choreografia Let's go (Senica)
2. miesto street dance show skupina (Senica)
3. miesto disco dance sólo chlapci - Pavlovčin Adam (Senica)
4. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava (Senica)
5. miesto disco dance sólo dievčatá - Skoková Miroslava (Senica)
11. miesto disco dance sólo dievčatá - Morávková Simona (Senica)
14. miesto disco dance sólo dievčatá - Pekarová Romana (Senica)

HVK
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia - choreografia Touch me and feel me (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo dievčatá - Kocourková Dominika (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, street dance show sólo dievčatá - Kocourková Dominika (Senica)
3. miesto disco dance duo - Kováčová Natália / Lachová Radka (Senica)


Slovenský pohár a ďalšie súťaže
DVK
2. miesto disco dance sólo chlapci - Behan Matúš (Slov. pohár Šaľa)
4. miesto disco dance duo - Šedivá Simona / Ravasová Nina (Babie leto Žilina)
5. miesto disco dance sólo dievčatá - Ravasová Nina (Babie leto Žilina)
7. miesto disco dance duo - Behan Matúš / Fordinálová Denisa (Slov. pohár Šaľa)
8. miesto disco dance duo - Malá Petra / Nečasová Erika (Slov. pohár Šaľa)
10. miesto disco dance sólo dievčatá - Šedivá Simona (Babie leto Žilina)
11. miesto disco dance duo - Malá Petra / Nečasová Erika (Babie leto Žilina)
12. miesto disco dance duo - Šedivá Simona / Ravasová Nina (Slov. pohár Šaľa)
13. miesto disco dance duo - Ondrejková Marcela / Frťalová Zuzana (Slov. pohár Šaľa)
16. miesto disco dance duo - Ondrejková Marcela / Fordinálová Denisa (Babie leto Žilina)
32. miesto disco dance sólo dievčatá - Ondrejková Marcela (Babie leto Žilina)
35. miesto disco dance sólo dievčatá - Fordinálová Denisa (Babie leto Žilina)

JVK
1. miesto disco dance skupina (Slov. pohár Šaľa)
1. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Slov. pohár Šaľa)
1. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Slov. pohár Šaľa)
1. miesto disco dance sólo chlapci - Šimek Leonard (Slov. pohár Šaľa)
2. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Babie leto Žilina)
2. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Slov. Pohár Hlohovec)
2. miesto disco dance sólo chlapci - Pavlovčin Adam (Slov. pohár Šaľa)
3. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona (Slov. pohár Považská Bystrica)
4. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava (Slov. pohár Šaľa)
7. miesto disco dance sólo dievčatá - Skoková Miroslava (Babie leto Žilina)
5. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava (Babie leto Žilina)
7. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika (Babie leto Žilina)
15. miesto disco dance sólo dievčatá - Pekarová Romana (Babie leto Žilina)

HVK
1. miesto disco dance sólo ženy - Kocourková Dominika (Slov. pohár Šaľa)
8. miesto disco dance sólo ženy - Kocourková Dominika (Babie leto Žilina)


Výsledky Slovenského pohára 2008
DVK
1. miesto disco dance sólo chlapci - Behan Matúš
11. miesto disco dance duo - Šedivá Simona / Ravasová Nina

JVK
1. miesto disco dance duo - Kušnírová Monika / Morávková Simona
1. miesto disco dance sólo chlapci - Šimek Leonard
2. miesto disco dance sólo dievčatá - Kušnírová Monika
3. miesto disco dance sólo chlapci - Pavlovčin Adam
6. miesto disco dance duo - Pekarová Romana / Skoková Miroslava
15. miesto disco dance sólo dievčatá - Pekarová Romana

HVK
2. miesto disco dance sólo ženy - Kocourková Dominika