Naše úspechy - rok 2006
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
Deti
2. miesto disco dance sólo - Leonard Šimek (Prostějov)
4. miesto disco dance skupina (Bochum, Germany)
4. miesto disco dance duo - Sofia Ravasová a Leonard Šimek (Bochum, Germ)
5. miesto disco dance duo - Sofia Ravasová a Leonard Šimek (Prostějov)
5. miesto disco dance sólo - Leonard Šimek (Bochum, Germany)
6. miesto disco dance formácia (Prostějov)
12. miesto disco dance sólo - Adam Pavlovčin (Bochum, Germany)
Juniori
5. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Senica)
7. miesto disco dance skupina (Senica)
8. miesto disco dance formácia (Senica)
10. miesto disco dance skupina (Prostějov)
14. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Prostějov)
Dospelí
2. miesto disco dance skupina (Senica)
3. miesto disco dance formácia (Bochum, Germany)
5. miesto disco dance formácia (Senica)
7. miesto disco dance skupina (Bochum, Germany)

Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
Deti
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance duo - Sofia Ravasová a Leonard Šimek (Liptovský Hrádok)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo - Leonard Šimek (Liptovský Hrádok)
2. miesto disco dance formácia (Liptovský Hrádok)
3. miesto disco dance skupina (Liptovský Hrádok)
3. miesto disco dance sólo - Adam Pavlovčin (Liptovský Hrádok)
7. miesto disco dance duo - Simona Halásová a Mária Pappová (Liptovský Hrádok)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia (Šaľa)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Šaľa)
2. miesto disco dance duo - Romana Pekarová a Miroslava Skoková (Šaľa)
4. miesto disco dance duo - Zuzana Kotvanová a Simona Morávková (Šaľa)
4. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Šaľa)
8. miesto disco dance duo - Monika Kušnírová a Laura Michaličková (Šaľa)
9. miesto disco dance skupina (Šaľa)
10. miesto disco dance sólo - Romana Pekarová (Šaľa)
Dospelí
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia (Šaľa)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Šaľa)
3. miesto hip hop skupina (Košice)
4. miesto disco dance duo - Monika Mikušová a Silvia Ravasová (Šaľa)
5. miesto disco dance duo - Dominika Kocourková a Henrieta Praskačová (Šaľa)
5. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Šaľa)
6. miesto disco dance duo - Radka Lachová a Natália Kováčová (Šaľa)
6. miesto disco dance sólo - Ina Kopecká (Šaľa)
7. miesto disco dance duo - Zuzana Fialová a Mária Hessková (Šaľa)
8. miesto hip hop duo - Eliška Gašparínová a Silvia Ravasová (Košice)
9. miesto hip hop duo - Dominika Kocourková a Jana Planková (Košice)

Slovenský pohár a ďalšie súťaže
Juniori
2. miesto disco dance skupina (Bochum, Európsky pohár, Germany)
5. miesto disco dance duo - Romana Pekarová a Miroslava Skoková (Košice, Slovenský pohár)
6. miesto disco dance formácia (Bochum, Európsky pohár, Germany)
7. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Košice, Slovenský pohár)
7. miesto disco dance duo - Zuzana Kotvanová a Simona Morávková (Bochum, Európsky pohár, G)
8. miesto disco dance duo - Zuzana Kotvanová a Simona Morávková (Košice, Slovenský pohár)
8. miesto disco dance duo - Monika Kušnírová a Laura Michaličková (Košice, Slovenský pohár)
9. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Liptovský Hrádok, Slovenský pohár)
12. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Bochum, Európsky pohár,Germany)
Dospelí
3. miesto disco dance duo - Monika Mikušová a Silvia Ravasová (Liptovský Hrádok, Slovenský pohár)
4. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Liptovský Hrádok, Slovenský pohár)
5. miesto disco dance duo - Dominika Kocourková a Henrieta Praskačová (L.Hrádok, Slovenský pohár)
5. miesto hip hop duo - Dominika Kocourková a Jana Planková (Žilina, BABIE LETO)
7. miesto disco dance duo - Radka Lachová a Natália Kováčová (Liptovský Hrádok, Slovenský pohár)
7. miesto disco dance sólo - Ina Kopecká (Liptovský Hrádok, Slovenský pohár)
8. miesto hip hop duo - Eliška Gašparínová a Silvia Ravasová (Žilina, BABIE LETO)
10. miesto disco dance sólo - Monika Mikušová (Liptovský Hrádok, Slovenský pohár)
10. miesto hip hop sólo - Jana Planková (Žilina, BABIE LETO)
12. miesto hip hop sólo - Eliška Gašparínová (Žilina, BABIE LETO)