Naše úspechy - rok 2005
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
Deti
3. miesto disco dance formácia (Žilina)
7. miesto disco dance duo - Sofia Ravasová a Leonard Šimek (Žilina)
8. miesto disco dance skupina (Žilina)
Juniori
4. miesto disco dance formácia (Prostějov)
5. miesto disco dance formácia (Žilina)
5. miesto disco dance skupina (Prostějov)
6. miesto disco dance duo - Romana Pekarová a Miroslava Skoková (Žilina)
9. miesto disco dance skupina (Žilina)

Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
Deti
1. miesto, MAJSTER SR, disco sólo - Leonard Šimek (Liptovský Hrádok)
2. miesto disco dance formácia (Liptovský Hrádok)
2. miesto disco dance skupina (Liptovský Hrádok)
4. miesto disco dance duo - Michaela Barcajová a Lucia Poláková (Liptovský Hrádok)
5. miesto disco dance duo - Sofia Ravasová a Leonard Šimek (Liptovský Hrádok)
7. miesto disco dance duo - Mária Pappová a Katarína Zajíčková (Liptovský Hrádok)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia (Martin)
2. miesto disco dance skupina (Martin)
3. miesto disco dance duo - Romana Pekarová a Miroslava Skoková (Martin)
5. miesto hip hop formácia (Prešov)
4. miesto disco dance duo - Natália Kováčová a RadkaLachová (Martin)
5. miesto disco dance skupina (Martin)
5. miesto hip hop skupina (Prešov)
5. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Martin)
7. miesto hip hop sólo - Monika Kušnírová (Prešov)
9. miesto disco dance sólo - Romana Pekarová (Martin)
Dospelí
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo - Zuzana Závodná (Prešov)
2. miesto disco dance duo - Mária Hessková a Dominika Kocourková (Martin)
3. miesto disco dance skupina (Martin)
5. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Martin)
6. miesto hip hop duo - Dominika Kocourková a Alena Závodná (Prešov)
5. miesto hip hop skupina (Prešov)
6. miesto hip hop sólo - Ina Kopecká (Prešov)
10. miesto hip hop sólo - Dominika Kocourková (Prešov)

Ostatné súťaže
Deti
2. miesto disco dance sólo - Leonard Šimek (Považská Bystrica)
Juniori
4. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Považská Bystrica)
8. miesto disco dance duo - Natália Kováčová a Radka Lachová (Považská Bystrica)
9. miesto disco dance duo - Denisa Jankovýchová a Henrieta Praskačová (Považská Bystrica)
Dospelí
2. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Považská Bystrica)