Naše úspechy - rok 2004
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
Deti
2. miesto, disco dance formácia (Senica)
2. miesto, disco dance skupina (Senica)
2. miesto, disco dance skupina (Martin)
2. miesto disco dance duo - Romana Pekarová a Mirka Skoková (Martin)
3. miesto, disco dance formácia (Martin)
3. miesto disco dance duo - Romana Pekarová a Mirka Skoková (Senica)
4. miesto hip hop skupina (Bremen, Nemecko)
4. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Senica)
4. miesto disco dance sólo - Romana Pekarová (Martin)
4. miesto disco dance sólo - Leonard Šimek (Martin)
5. miesto disco dance sólo - Leonard Šimek (Senica)
8. miesto disco dance sólo - Filip Kotvan (Senica)
Juniori
4. miesto, disco dance formácia (Oslo, Nórsko)
4. miesto, disco dance skupina (Oslo, Nórsko)
5. miesto, disco dance formácia (Senica)
5. miesto, disco dance skupina (Senica)
8. miesto, disco dance skupina (Senica)
Dospelí
3. miesto, disco dance skupina (Oslo, Nórsko)
5. miesto, disco dance formácia (Oslo, Nórsko)
6. miesto, disco dance formácia (Martin)

Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
Deti
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia (Prešov)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Liptovský Hrádok)
2. miesto hip hop skupina (Prešov)
2. miesto, disco dance duo - Monika Kušnírová a Simonka Morávková (Liptovský Hrádok)
2. miesto hip hop sólo (Prešov)
3. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Liptovský Hrádok)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia (Prešov)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Martin)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance duo - Dominika Kocourková a Jana Planková (Martin)
1. miesto, MAJSTRI SR, hip hop duo - Dominika Kocourková a Jana Planková (Prešov)
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo dievčatá - Dominika Kocourková (Prešov)
2. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Martin)
3. miesto disco dance duo - Silvia Ravasová a Lujza Vojčíková (Martin)
4. miesto disco dance skupina (Martin)
Dospelí
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia (Martin)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance duo - Ina Kopecká a Zuzana Závodná (Martin)
1. miesto, MAJSTRI SR, hip hop duo - Ina Kopecká a Zuzana Závodná (Prešov)
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo ženy - Zuzana Závodná (Martin)
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo muži - Dano Antálek (Prešov)
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo ženy - Zuzana Závodná (Prešov)
2. miesto disco dance skupina (Martin)
5. miesto disco dance sólo ženy - Ina Kopecká (Martin)
6. miesto hip hop sólo ženy - Ina Kopecká (Prešov)

Ostatné súťaže
Deti
1. miesto disco dance sólo - Monika Kušnírová (Disco dance show fest, Bratislava)
1. miesto disco dance sólo - Leonard Šimek (Disco dance show fest, Bratislava)
2. miesto disco dance sólo - Filip Kotvan (Disco dance show fest, Bratislava)
6. miesto disco dance sólo - Romana Pekarová (Disco dance show fest, Bratislava)
Juniori
1. miesto hip hop sólo - Dominika Kocourková (Disco dance show fest, Bratislava)
2. miesto disco dance duo - Dominika Kocourková a Mária Hessková (Turčiansky pohár, Vrútky)
3. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Turčiansky pohár, Vrútky)
5. miesto disco dance sólo - Dominika Kocourková (Disco dance show fest, Bratislava)