Naše úspechy - rok 2002
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
Deti
5. miesto disco dance skupina (Majstrovstvá sveta, Martin)
7. miesto disco dance formácia - Ufo Dance (Majstrovstvá sveta, Martin)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SVETA, disco dance skupina (Majstrovstvá sveta,Dunajváros)
4. miesto disco dance formácia - Ladies and gentlemen (Majstr. sveta,Dunajváros)
Dospelí
2. miesto disco dance sólo - N. Blahová (Majstrovstvá Európy, Belehrad)
3. miesto disco dance skupina (Majstrovstvá sveta, Dunajváros)
3. miesto disco dance skupina (Majstrovstvá Európy, Belehrad)

Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
Deti
2. miesto disco dance skupina (Žilina)
2. miesto disco dance formácia - UFO dance (Žilina)
5. miesto hip hop skupina (Žilina)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance formácia - Ladies and gentlemen (Senica)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Žilina)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Senica)
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo dievčatá - Z. Závodná (Senica)
2. miesto hip hop duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Žilina)
2. miesto disco dance sólo chlapci - D. Smolinský (Žilina)
2. miesto disco dance sólo dievčatá - I. Kopecká (Žilina)
3. miesto disco dance sólo dievčatá - Z. Gašparová (Žilina)
4. miesto hip hop skupiny (Senica)
4. miesto disco dance sólo dievčatá - Z. Závodná (Žilina)
4. miesto hip hop sólo dievčatá - I. Kopecká (Senica)
6. miesto disco dance skupina (Žilina)
6. miesto hip hop duo - D. Kocourková, J. Planková (Žilina)
7. miesto disco dance duo - D. Kocourková, J. Planková (Senica)
Dospelí
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo ženy - N. Blahová (Žilina)
1. miesto, MAJSTRI SR, hip hop duo - N. Blahová, M. Mrázková (Spišská Nova Ves)
2. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Žilina)
2. miesto disco show formácia (Senica)
2. miesto hip hop sólo - D. Antálek (Spišská Nová Ves)

Ostatné súťaže
Juniori
1. miesto disco dance sólo dievčatá - Z. Gašparová (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
1. miesto hip hop duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
1. miesto hip hop sólo - I. Kopecká (Trenčín)
3. miesto disco dance sólo dievčatá - I. Kopecká (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
5. miesto disco dance duo - D. Kocourková, J. Planková (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
6. miesto disco dance sólo dievčatá - L. Vojčíková (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
7. miesto disco dance duo - Z. Závodná, I. Kopecká (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
Dospelí
1. miesto hip hop muži - D. Antálek (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
2. miesto disco dance sólo ženy - N. Blahová (Jednoducho tanec 2002, Močenok)
6. miesto disco dance sólo ženy - V. Bernátová (Jednoducho tanec 2002, Močenok)