Naše úspechy - rok 2001
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre 14 postupov na Majstrovstvá sveta a Európy (Prostějov - Česko, Maribor - Slovinsko, Štetín - Poľsko, Essen - Nemecko)

Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
Deti
3. miesto disco dance sólo chlapci - D. Smolinský (Majstr. Európy, L. Hrádok)
5. miesto disco dance formácia - To Max (Majstrovstvá sveta a Európy, Štetín)
5. miesto disco dance sólo chlapci - D. Smolinský (Majstr. sveta a Európy, Štetín)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SVETA, hip hop duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Majstrovstvá sveta, Maribor, Slovinsko)
1. miesto, MAJSTER SVETA, hip hop sólo dievčatá - I. Kopecká (Majstrovstvá sveta, Maribor, Sl.)
3. miesto hip hop skupina (Majstrovstvá sveta, Maribor, Slovinsko)
4. miesto disco dance formácia - Action (Majstrovstvá sveta, Maribor, Slovinsko)
4. miesto disco dance duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Majstrovstvá sveta, Maribor, Slovinsko)
5. miesto disco dance skupina (Majstrovstvá sveta, Maribor, Slovinsko)
Dospelí
6. miesto disco show formácie - Easy Motion (Majstrovstvá sveta, Prostějov, Česko)
6. miesto disco dance skupina (Majstrovstvá sveta a Európy, Štetín, Poľsko)

Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
Deti
1. miesto, MAJSTER SR, disco dance sólo chlapci - D. Smolinský (Liptovský Hrádok)
3. miesto disco dance formácie - To Max (Liptovský Hrádok)
4. miesto disco dance skupina (Liptovský Hrádok)
Juniori
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo dievčatá - I. Kopecká (Liptovský Hrádok)
1. miesto, MAJSTER SR, hip hop sólo chlapci - D. Antálek (Liptovský Hrádok)
1. miesto, MAJSTRI SR, hip hop duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Liptovský Hrádok)
2. miesto disco dance formácie - Action (Šaľa)
2. miesto disco dance skupina (Šaľa)
2. miesto disco dance duo - I. Kopecká, Z. Závodná (Šaľa)
2. miesto disco dance sólo dievčatá - Z. Závodná(Šaľa)
3. miesto disco dance sólo chlapci - I. Polák (Šaľa)
4. miesto hip hop skupina (Šaľa)
4. miesto hip hop sólo dievčatá - Z. Závodná (Liptovský Hrádok)
6. miesto disco dance skupina (Šaľa)
6. miesto disco dance sólo dievčatá - I. Kopecká (Šaľa)
Dospelí
1. miesto, MAJSTRI SR, disco show formácie - Easy Motion (Šaľa)
1. miesto, MAJSTRI SR, disco dance skupina (Šaľa)
2. miesto disco dance sólo ženy - N. Blahová (Šaľa)
4. miesto hip hop duo - N. Blahová, K. Vrlová (Šaľa)
4. miesto disco dance sólo ženy - G. Plottová (Šaľa)
5. miesto hip hop skupina (Šaľa)
5. miesto disco dance duo - G. Plottová, S. Mikulová (Šaľa)

Ostatné súťaže
Deti
1. miesto disco dance formácie - To Max (SeDance 2001, Senica)
1. miesto disco dance sólo chlapci - D. Smolinský (SeDance 2001, Senica)
2. miesto disco dance skupina (SeDance 2001, Senica)
5. miesto disco dance sólo dievčatá - L. Vojčíková (SeDance 2001, Senica)
Juniori
1. miesto disco dance formácie - Action (SeDance 2001, Senica)
1. miesto hip hop duo - I. Kopecká, Z. Závodná (SeDance 2001, Senica)
1. miesto hip hop sólo dievčatá - I. Kopecká (SeDance 2001, Senica)
1. miesto hip hop sólo chlapci - D. Antálek (SeDance 2001, Senica)
2. miesto disco dance skupina (SeDance 2001, Senica)
2. miesto disco dance sólo chlapci - I. Polák (SeDance 2001, Senica)
4. miesto disco dance sólo dievčatá - I. Kopecká (SeDance 2001, Senica)
6. miesto disco dance skupina (SeDance 2001, Senica)
6. miesto hip hop duo - D. Kocourková, J. Planková (SeDance 2001, Senica)
6. miesto disco dance sólo dievčatá - Z. Závodná (SeDance 2001, Senica)
7. miesto hip hop sólo dievčatá - Z. Závodná (SeDance 2001, Senica)
7. miesto disco dance sólo dievčatá - Z. Gašparová (SeDance 2001, Senica)
Dospelí
1. miesto disco dance formácie - Easy Motion (SeDance 2001, Senica)
1. miesto disco dance skupina (SeDance 2001, Senica)
1. miesto hip hop duo - K. Vrlová, N. Blahová (SeDance 2001, Senica)
1. miesto disco dance sólo ženy - N. Blahová (SeDance 2001, Senica)
6. miesto disco dance sólo ženy - M. Nemcová (SeDance 2001, Senica)