Naše úspechy - rok 2000
1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005
2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Poháre 14 postupov na Majstrovstvá sveta a Európy (Siedlce - Poľsko, Portorož - Slovinsko, Bremerhaven - Nemecko, Dunaújváros - Maďarsko)

Umiestnenia na Majstrovstvách sveta a Európy
Deti
1. miesto, MAJSTRI SVETA, hip hop skupina (Majstrovstvá sveta, Bremerhaven)
4. miesto disco dance sólo - Z. Gašparová (Majstrovstvá Európy, Siedlce, Poľsko)
5. miesto disco dance duo - Z. Gašparová, M. Mikušová (Majstr. Európy, Siedlce)
7. miesto disco dance formácie - Výkrik v nás (Majstr. Európy, Siedlce, Poľsko)
Juniori
3. miesto hip hop skupina (Majstrovstvá sveta a Európy, Bremerhaven, Nemecko)
3. miesto hip hop duo - D. Antálek, N. Blahová (Majstrovstvá sveta a Európy, Bremerhaven, Nemecko)
4. miesto disco show formácie - The Evolution (Majstrovstvá sveta, Prostějov, Česko)
4. miesto hip hop sólo chlapci - D. Antálek (Majstrovstvá sveta, Portorož, Slovinsko)
6. miesto hip hop skupina (Majstrovstvá sveta, Portorož, Slovinsko)
7. miesto disco dance formácie - The Evolution (Majstrovstvá sveta, Portorož, Slovinsko)
7. miesto disco show formácie - The Evolution (Majstrovstvá Európy, Martin)
Dospelí
4. miesto hip hop skupina (Majstrovstvá sveta a Európy, Bremerhaven, Nemecko)
7. miesto disco show formácie - Metamorfózy (Majstrovstvá sveta, Koszalin, Poľsko)

Umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska
Deti
1. miesto, MAJSTRI SR, hip hop skupina (Liptovský Hrádok)
2. miesto dico dance formácie - Výkrik v nás (Žilina)
2. miesto disco dance duo - Z. Gašparová, M. Mikušová (Žilina)
4. miesto hip hop duo (Liptovský Hrádok)
5. miesto disco dance duo (Žilina)
6. miesto disco dance solo (Žilina)
Juniori
1. miesto, MAJSTRI SR, hip hop duo - D. Antálek, N. Blahová (Liptovský Hrádok)
2. miesto disco dance formácie - The Evolution (Žilina)
2. miesto hip hop sólo chlapci - D. Antálek (Liptovský Hrádok)
3. miesto hip hop skupina (Žilina)
4. miesto disco show formácia - The Evolution (Martin)
Dospelí
2. miesto disco dance duo (Levice)
2. miesto disco show formácie - Metamorfózy (Spišská Nová Ves)
2. miesto hip hop skupina (Spišská Nová Ves)
2 x 3. miesto disco dance sólo (Levice)

Ostatné súťaže
Deti
1. miesto disco dance formácie - Výkrik v nás (Se Dance, Senica)
1. miesto hip hop skupina (Se Dance, Senica)
1. miesto disco dance duo (Se Dance, Senica)
1. miesto disco dance sólo (Se Dance, Senica)
3. miesto disco dance sólo (Se Dance, Senica)
Juniori
1. miesto disco dance sólo (Slovenský pohár v Disco dance)
1. miesto hip hop skupina (Jednoducho tanec 2000)
1. miesto hip hop sólo (Jednoducho tanec 2000)
1. miesto disco dance formácie - The Evolution (Se Dance, Senica)
2. miesto disco dance duo (Slovenský pohár v Disco dance duo)
2. miesto disco dance skupina (Se Dance, Senica)
2. miesto disco dance sólo (Se Dance, Senica)