F O T O g a l é r i a
2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009
2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

Foto Screamu v roku 2000
Detská disco dance formácia Výkrik v nás
Formácia dosiahla 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska v Žiline a 7. miesto na Majstrovstvách Európy v Siedlciach v Poľsku.

Detská disco dance formácia Výkrik v nás Detská disco dance formácia Výkrik v nás Detská disco dance formácia Výkrik v nás

Juniorská disco dance/show formácia The Evolution
The Evolution na Majstrovstvách Slovenska v Žiline skončilo na 2. mieste. Na Majstrovstvách sveta v Disco Show formáciách v Prostějove vytancovali 4. miesto a na Majstrovstvách sveta v Disco Dance formáciách v Portoroži dosiahli 7. miesto. Na Majstrovstvách Európy v DiSF v Martine získali 4. miesto.

Juniorská disco dance/show formácia The Evolution Juniorská disco dance/show formácia The Evolution Juniorská disco dance/show formácia The Evolution Juniorská disco dance/show formácia The Evolution Juniorská disco dance/show formácia The Evolution

Dospelácka disco show formácia Metamorfózy
Prvá Screamacka formácia v hlavnej vekovej kategórii dosiahla 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska v Spišskej Novej Vsi a 7. miesto na Majstrovstvách sveta v Koszaline v Poľsku.

Dospelácka disco show formácia Metamorfózy Dospelácka disco show formácia Metamorfózy

Detská, juniorská a dospelácka hip hop skupina
Detská hip hop skupina dosiahla najvyššie umiestnenie - Majstrov sveta. Okrem toho boli aj Majstrami Slovenska. Juniorská hip hop skupina ako na Majstrovstvách Slovenska tak aj na Majstrovstvách sveta v Bremerhavene získala 3. miesto. Dospelácka hip hop skupina na Majstrovstvách Slovenska dosiahla 2. miesto a na Majstrovstvách sveta 4. miesto.

Detská hip hop skupina Juniorská hip hop skupina Dospelácka hip hop skupina Dospelácka hip hop skupina

Detské disco dance duo
Disco dance duo Zuzky Gašparovej a Moniky Mikušovej na Majstrovstvách Slovenska získalo 2. miesto a na Majstrovstvách sveta v Siedlciach v Poľsku 5. miesto.

Detské disco dance duo - Zuzka Gašparová a Monika Mikušová

Juniorské hip hop duo a hip hop sólo
Dano Antálek a Natália Blahová sa so svojím hip hop duom stali Majstrami Slovenska a na Majstrovstvách sveta v Bremerhavene v Nemecku si vytancovali 3. miesto. Dano Antálek so svojím hip hop sólom dosiahol 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska a 4. miesto na Majstrovstvách sveta v Portoroži.

Juniorské hip hop duo - Dano Antálek a Natália Blahová Juniorské hip hop sólo - Dano Antálek